Oglas za posao: Agent za rad u kontaktnom centru - savjetnik u prodaji (m/ž)

posaoba

M+ Grupa, članica ASA grupacije, glavni regionalni lider u pružanju usluga kontaktnog centra i direktnog marketinga, specijalizirana za telekomunikacije, TV, energiju, banke, osiguranja, servise i FMCG industriju raspisuje konkurs za više izvršitelja za poslove savjetovanja u prodaji i rada u kontaktnom centru.

AGENT ZA RAD U KONTAKTNOM CENTRU
SAVJETNIK U PRODAJI
Opis posla:
  • Kontaktiranje korisnika (dolazni i odlazni kontakti prvenstveno putem telefona)
  • Savjetovanje korisnika
  • Priprema izveštaja
  • Održavanje popisa podataka
Uvjeti:

  • Aktivno znanje bosansko-hercegovačkog/hrvatskog jezika
  • Aktivno znanje njemačkog jezika
  • Prednost imaju kandidati sa razvijenim komunikacijskim i prodajnim vještinama
  • Sklonost prodaji
  • Poznavanje rada na računaru
  • Spremnost na predani rad i učenje
  • Snalažljivost, ljubaznost i zadovoljstvo u radu s klijentima
  • Sklonost timskom radu
Što nudimo:
  • Redovita primanja
  • Bonusi
  • Rad u dinamičnoj, ugodnoj i stabilnoj radnoj okolini
  • Rad sa domaćim, regionalnim i međunarodnim brandovima/klijentima
  • Profesionalna edukacija
  • Konstantno usavršavanje od strane poslodavca
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Edukacija o komunikacijskim i prezentacijskim vještinama
  • Napredovanje
Konkurs ostaje otvoren do 15.8.2016. godine
Lokacija:Sarajevo
Broj pozicija:1
Datum objave:26.07.2016.
Trajanje oglasa:20 dana (ističe 15.08.2016.)

ASA GROUP

Bulevar Meše Selimovića 16
71000 Sarajevo
+ 387 33 77 09 00